آموزش زبان کره ای عطر جدید سلنا گومز مصاحبه ی جدید الناز شاکردوست در پاییز ۱۳۸۹ - بهترینا
دوشنبه 12 مهر‌ماه سال 1389 ساعت 02:22 ق.ظ

سینمای ما- متاسفانه در سکانس پایانی فیلم «از ما بهترون»، «نسیم» مونولوگ‌های بسیار زیبایی دارد که در حال حاضر حذف شده و من از این اتفاق شوکه شده‌ام و ناراحتم. هفتمین قسمت از سریال «قلب یخی» که با الناز شاکردوست، حمید فرخ‌نژاد و حضور امین حیایی به کارگردانی محمدحسین لطیفی ویژه شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود به صورت گسترده در سراسر کشور توزیع شد.
«الناز شاکردوست» یکی از بازیگران این مجموعه که در حال حاضر چند فیلم سینمایی از جمله «فاصله»، «کارناوال مرگ» و «از ما بهترون» را در حال اکران دارد در گفتگویی با بیان اینکه چطور بازی در «قلب یخی» را پذیرفته، در خصوص ورود به دنیای بازیگری در تلویزیون، فیلم « از ما بهترون» و همچنین برخی سوالات دیگر در خصوص همکاری با مصطفی زمانی و پولاد کیمیایی سخن گفته است. بخش‌هایی از این گفتگو که با شماره 58 مجله سینمای امروز انجام شده، بدین شرح است:

چطور شد که بازی در سریال قلب یخی را پذیرفتید؟

سریال «قلب یخی» دارای داستانی سینمایی است و حتی اگر بخواهیم تمامی قسمت‌های سریال را به هم پیوند بزنیم یک فیلم سینمایی ساخته می‌شود و حضور من در این سریال به این خاطر بود که می خواستم کارهای چند قسمتی را تجربه کنم که سریال «قلب یخی» تجربه خوبی برای من بود.

آیا می‌خواهید با بازی در این سریال وارد عرصه سریال و تلویزیون شوید؟

نمی‌توان گفت برای ورود به تلویزیون البته بگویم که برخی از فیلم‌های من در تلویزیون نمایش داده شده است پس من در تلویزیون هم حضور داشتم (با خنده) ولی خب اگر سریال های جالبی برای نمایش خانگی ساخته شود بازی خواهم کرد.

این روزها مشغول بازی در فیلم «اینجا تاریک نیست» هستید، درباره این فیلم برایمان توضیح دهید؟ و اینکه همکاری با مصطفی زمان و پولاد کیمیایی چطور است؟

فیلم «اینجا تاریک نیست» داستان جالبی دارد و حتی چند فیلمنامه را خواندم و اینکه در کنار مصطفی زمانی و پولاد کیمیایی همبازی شده‌ام به این خاطر است که در سینما بازیگران باید حتی یکبار هم که شده در کنار یکدیگر قرار بگیرند. من در این فیلم در کنار آقای زمانی هستم و ایشان واقعا استعداد خوبی در بازیگری دارند و من سعی می‌ کنم که بتوانم بازی خوبی را در کنار ایشان داشته باشم.

در فیلم‌هایی که از شما به صورت همزمان در اکران هستند فیلم «از ما بهترون» با فروش بیشتری همراه شده است، درباره آن برایمان بگویید؟

این فیلم جدی‌ترین کار من است و من آن را اصلا کمدی نمی‌بینم چون حرف های بسیار زیادی برای گفتن دارد و مطمئنم یکی از افتخارات بازیگری‌ام خواهد بود.

چطور شد که نقش «نسیم» در این فیلم را پذیرفتید؟

زمانیکه فیلمنامه را خواندم احساس کردم این فیلم، فیلم نسل من است، حرفش حرف من است، فیلمی که برای زمان حال ساخته شده است و مطمئنم یکی از افتخارات بازیگری‌ام خواهد بود. هدف ما در این فیلم یک کار بزرگ بود و آگاهانه به این سمت حرکت کردیم. فقط متاسفانه در سکانس پایانی «نسیم» مونولوگ های بسیار زیبایی دارد که در حال حاضر حذف شده و من از این اتفاق شوکه شده‌ام و ناراحتم.

طراحی لباس شخصیتی که بازی کردید کمی متفاوت و عجیب بود، درباره آن برایمان بگویید؟

از جنس طراحی صحنه و لباس کار خیلی راضی ام. این نوع طراحی لباس با شخصیت «نسیم» هماهنگ بود، شلوغی و رنگارنگی لباس‌ها گویای سردرگمی این کاراکتر است و اینکه «نسیم» پر از رنگ های متفاوت است و سعی می کند به یک رنگی برسد. البته استفاده از کلاه به جای روسری نیز برای من بسیار جالب بود.
 
منبع : خبر آنلاین

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo